Prosinec 2012

Christmas Project - Part 2

31. prosince 2012 v 12:12 | Ronnie ^^

Bylo by to tu dřív, fakt že jo, ale začala jsem to nahrávat v šest večer a v půl jedné ráno, kdy jsem šla spát, tam bylo 68 procent, tak pardon ://

Christmas Project - Part 1

29. prosince 2012 v 23:27 | Ronnie ^^

ODKAZ

Hello guys :))
První část z mého Vánočního projektu je tady :DD Druhá bude buďto zítra v těchto hodinách nebo v horším případě až pozítří..
Dneska jsem vůbec neměla čas stříham, prottože jsem se probudila v 11 a hned odpoledne jsme jeli za strejdou, kde jsme byli až do večera a vrátili jsme se domů po deváté.. No, potom už jsem fakt neměla náladu.. Pustím se do toho hned zítra ráno (pokud se zas neprobudim a oběd -_-) a snad se to během odpoledne nahraje..
Musím říct, že se mně osobně video docela líbí.. Navíc jsem vymyslela nový způsob, jak je natáčet a následně sestříhávat, takže to snad bude zajímavější.. (Btw: Nápad mi vnukl můj milovaný Daník alias GoGouš :333 odkaz na jeho Channel -->> ZDE .. pokud nemáte rádi Minecraft nebo alespoň videa z nich, tak vám doporučuji se podívat at least na jeho 16 vlogů.. ten kluk je magor -_- a má strašně roztomilý psisko, Maggie.. ^^)
Hlavně se mě neptejte, co je to za písničky, jsou v popisu -_-

Like I promised...

28. prosince 2012 v 22:50 | Ronnie ^^ |  Aktuality
Jak jsem slibovala, článek je tu :D Ovšem omluvný, jelikož video se zatím nahrává.. No jo, je to pomalý :// Bude na dvě části, tu druhou sestříham až zítra dopoledne, tak doufam, že se mi to alespoň do večera nahraje, abych to mohla na neděli přednastavit :))
Do té doby, have a nice day ;))

What did "Santa" give me?!

27. prosince 2012 v 23:57 | Ronnie ^^ |  Deníček
Trochu dýl, ale přece. Zítra bych chtěla začít zveřejňovat svůj Vánoční projekt, ale nevím, jak to stihnu.. Každopádně článek očekávejte.. Buďto první část nebo omluvu :D Teď už ale k tomu, co mi ježuch nadělil :33 Není tu všechno, jen to, z čeho jsem měla asi největší radost :))

1. SONY XPERIA TABLET SAno, Ronnie dostala tablet. Dodnešního večera jsem z něj měla ohromnou radost a byla na něm prakticky nonstop. Dneska se mi ho totiž podařilo v KFCčku rozflákat. Spadl mi na hranu a displej se mi tam úplně sesypal.. Já vim, měla jsem ho 4 dny a hned ho rozbiju, ale já jsem prostě nešikovná.. Ale vlastně funguje, jenom ten displej, no... Ale naštěstí mi babička zatáhne opravu...

Happy B-Day Jade :*

26. prosince 2012 v 15:00 | Ronnie ^^ |  Birthday Wishes

Thirlwallová slaví kulatiny :333


V poslední době jsem si oblíbila jednu dívčí skupinu, která vznikla (stejně jako 1D) v X Factoru. Jde o skupinu jménem Little Mix. A jedna její členka právě dnes slaví dvacáté narozeniny. Jade mi už od první chvíle padla do oka. Opravdu nádherně zpívá a musím říct, že má strašně roztomilý přízvuk. Miluju její styl oblékání - mašle, kšandy, proužky.. Trochu mi tím připomíná pana Tomlinsona :DD. Jade mám opravdu strašně ráda.. Můj new role model :333*


Rudolph the Red-Nosed Reindeer

25. prosince 2012 v 12:00 | Ronnie ^^
Title: Rudolph the Red-Nosed Reindeer
By: Ronnie^^
Jednodílná

Merry Christmas :))

24. prosince 2012 v 15:00 | Ronnie ^^
Ano, Štědrý den je tady a Ježíšek za dveřmi. Den, kdy se rodina sejde, předá si dárečky.. Ale hlavně je to čas míru, klidu a pohody..
Doufám, že pod stromečkem najdeto to, co jste si přáli a také, že si přes Vánoce odpočinete, abychom měli dostatek sil do Nového roku (když nás ten konec Světa nebyl ani schopný zabít :DD)

So..


Happy B-Day BooBear :33*

24. prosince 2012 v 12:00 | Ronnie ^^ |  Birthday Wishes

Ano, jsou Vánoce, ale zároveň slaví své jednadvacááté narozeniny osoba, kterou považuju za svého nebiologického bratra..


Christmas Photoshoot

23. prosince 2012 v 20:06 | Ronnie ^^

Dneska tu pro Vás mám takový vánoční photoshoot, katerý jsem fotila na design.. Tady najdete originální fotky + nějaké další, které jsem do dessu nedala. Taky se trochu můžete pokochat naší výzdobou a krásným umělým vánočním stromečkem :DDD

Acsp7u1h Acfwcwbs Aceyt1p2 Acoujphf Adt9sm49 Abedoxjo Adgfz69b Aby8sjlv Aconhd31 Abbtbvi9 Acgqq6wu Adwwbspq Abpwf0pi Abskrd5y Admdazje Advsc73t Adpa0w7c Abfwjifz Acgkn3g9 Adcvclva Acx6xdsy

Christmas Carols

22. prosince 2012 v 22:50 | Ronnie ^^
Ahojte, přináším Vám slibovaný článek s vánočními koledami. Pokud nemáte stejně jako já rádi ty typické české vánoční koledy typu "Nesem Vám Noviny", "Veselé Vánoční Hody", "Štědrej Večer Nastal" atd., je tento článek přípo pro Vás. Podíváme se na mé nejoblíbenější zahraniční koledy :))
BTW: Pokud si chcete písničku poslechnout, stačí kliknout na obrázek a přesměruje Vás to na YouTube :))

The end is here - 21.12.2012

21. prosince 2012 v 9:00 | Ronnie^^ |  Deníček
keep calm

Ano, velice očekávaný konec světa je tady. Bůh ví, jestli si tohle někdo přečte. Jestli už dávno nejsme všichni mrtví :DDD Ale co, já jsem realista a říkám vám, že nic takového nebude. Není to možné. Kdyby měl být dneska konec světa, tak bychom už nějakou tu dobu museli slyšet alespoň otřesy nebo tak nějak.
Každopádně je to docela komerční den. Víte kolik firem na tom vidělá takových prachů?? Na pobavení docela dobré :DDD
Já si z toho nic nedělam, pro mě je to prostě den jako každý jiný.. Vlastně i dobrý, jelikož končíme školu už 10:45 a navíc začínají Vánoční prázdniny (mi přoipomíná, že musím dobavit dárky -_-).. Co víc si přát.. :333*
Nebudu vám tu vypisovat, co všechno by se mohlo stát, co všechno předpovídali vědci a tyhle bláboly, protože vás to stejně nezajímá a mně se to nechce hledat :PP

6 Tech Predictions for 2012!

Myslím, že na tenhle den se i hodí jedna tajová chytrá věta: Žij, dokud můžeš! Takže doufám, že si všichni těch pár dní do konce roku řádně užijete, protože nevím jak vy, ale já už se nehorázně těším na rok 2013 :))


Tak si to čekání na "konec" zpříjemníme :DDD

Design 1.6

20. prosince 2012 v 21:10 | Ronnie ^^ |  Designy blogu
Slibovaný nový kabátek blogu je zde.. Mně osobně se hodně líbí a doufám, že i vy ho oceníte, když na něm nejsou ti moji buzíci :333 (ale jsem tam já, takže to si moc nevyberete :DDD).. Musím říct, že i když jsem ho dělala hodně dlouho (jaksi jsem až do poslední chvíle nevěděla, jak vlastně bude vypadat), strašně dobře se mi vyráběl.. Nejdéle mi asi zabrala ta Animace, protože jsem musela v podstatě zkloubit dvě - mé fotky a sníh - a to nebylo nejjednodušší, i když se mi to nakonec povedlo :DDD Taky se mi hodně líbí ta santovská čapka nahoře, já ji tam prostě musela dát :))

|Celý náhled|Zhotovování: 4 hodiny|Nastavování: 20 min|Spokojenost: 98%|To se zapíše do dějin!!

17. prosince 2012 v 22:33 | Ronnie ^^

Včerejšek se zapíše do dějin.. Proč?? Protože RONNIE PO VÍCE NEŽ PŮL ROCE ZAPLA SIMÍKY!!! Volejte sláva a šest dní se radujte :DDDD

Vytvořila jsem si dvoučlenou rodinku.. A jak se jmenují?? Louis Tomlinson a Eleanor Calder :)) Že vám to něco říká?? Aby taky ne :DDD Je to jeden ze tří nejsladších párů pod sluncem -> Elouanor.. Vytvářela jsem je oba dohromady asi 15 minut, takže si nejsou podobní, ale co už :DDD O to mi ani tolik nešlo..

Mají krásný výhled z balkónu, viďte?? :)))