Aktuality

Ronnie's leaving ;))

20. února 2013 v 9:40 | Ronnie ^^
Hi guys,
rychlé oznámení, než odjedu. Až do neděle budu na horách v Harrachově. Jako vždycky bude po dvou dnech přibývat povídka a mám tu i dvoje hodnocení blogu. Mám asi 3 videa, která potřebuju upravit, takže tomu se budu věnovat na chatě bez wifi (:'((). Nedávno jsme s bráchou natáčeli i docela pracný vlog, který nám taťka "omylem" smazal z foťáku, takže nebude nic.. Taky se pokusím vytvořit nový design s narozeninově jarní tématikou. Já vím, všeude je ještě sníh (i v Praze), ale co.. Ale nemám na to narozeninové fotky, tak ještě uvidím, jak to udělám..
Anyway, mějte se tu zatím krásně ;))

Like I promised...

28. prosince 2012 v 22:50 | Ronnie ^^
Jak jsem slibovala, článek je tu :D Ovšem omluvný, jelikož video se zatím nahrává.. No jo, je to pomalý :// Bude na dvě části, tu druhou sestříham až zítra dopoledne, tak doufam, že se mi to alespoň do večera nahraje, abych to mohla na neděli přednastavit :))
Do té doby, have a nice day ;))

My Christmas Video (What's gonna happen)

19. prosince 2012 v 15:53 | Ronnie ^^

Budoucnost The Sims na tomto blogu

6. října 2012 v 17:48 | Ronnie ^^

Už hodněkrát jsem tu mluvila o TS3 a o tom, že se vrátí na blog. Problém je v tom, že to je etapa života, která je už prostě za mnou. Nebaví mě to. Vím, že tenhle blog byl založen hlavně kvůli The Sims, před rokem se přidala grafika a v breznu mě přepadli One Direction a hlavně díky nim je tehle blog teď spíš o mých kecech, které nikoho nezajímají :P.

Upřímně?? Nechcis The Sims 3 končit.. Je to sice za mnou, ale chvílema mi to i chybí, takže odinstalovávat to rozhodně nebudu. S Chosen taky nekončím. Jenom se prostě nemůžu přenést přes "kástingy", které mě ale sakra nebaví :D. A to hlavně proto, že musím každé osobě vymyslet nějakou osobnost, vlastnosti atd.. Ale.. s tím byste mi vlastně mohli pomoct. Vím, že hodně mých návštěvníků má dosti bujnou fantazii :D.

Kdyby mi teda chtěl někdo pomoci, stačí mi na email (zoey-love@email.cz) napsat následující:
• Věk (17+)
• Bydliště (v USA)
• Rodina
• Zaměstnání
• Koníčky
• Povaha
• Připomínky
(né vaše údaje, vymyšlené :D)

Věřte, že by mi to hodně pomohlo a zároveň bych vám mohla udělat nějakou grafiku na přání nebo nějaké jiné přání..
Stejně tak to vázne na vile.. Už minimálně 5x jsem se jí snažila postavit, ale nejenom, že neumim stavět domy, ale navíc mi to furt nevycházelo, takže pokud by byl někdo ochotný vytvořit mi ji, byla bych mu nadosmrti vděčná + bychom se mohli domluvit na nějaké spolupráci (na jakékoli).
Nechci, abyste za mě všechno udělali, ale na tomhle to prostě ztroskotává.. Já už prostě vyšla ze cviku.. Klidně by mi stačil jenom odkaz na nějaký pěkný (přízemní) domeček s bazénem pro 8 lidí.. Vážně bych vám byla vděčná, neříkám to jen tak..

Nakonec kámošku napadlo, jak můj blog oživit - spojit věci, co mám ráda já a co mají rádi mý návštěvníci - spojit The Sims 3 a One Direction.. Strašně děkuju Elis za tenhle nápad :). Nebude to žádný komix, prostě si jenom s těma svýma klučíkama budu hrát, fotit a fotky tu pak s popiskama zveřejňovat. Ale zase mi to ztroskotává na jedné věci. Potřebuju si napřed stáhnout potřebné věci (hlavně teda vlasy) do hry. Hlavně ty Haroldovi kudlinky jsou strašně špatně k nalezení. A když už to najdu, nejde mi to stáhnout. No nemám já to štěstí? :D Pokud by se to někomu podařilo ODTUD stáhnout a byl by tak ochotný mi to poslat (klidně jen jako přílohu v mailu), byla bych mu taky nesmírně vděčná :D.

Černá hodinka

24. září 2012 v 21:40 | Ronnie ^^
Lou, ty jsi vážně sladkej ^^

Včera večer (kolem 8) u nás tak trošičku vypadl proud :D. Elektrika nešla skoro hodinu, teplá voda asi dvě a internet s TV asi půl dne..
Vtipný bylo, že vypadlo celý sídliště a možná i dál (kámošce prý taky vypadl a to bydlí za Prahou).. Docela by mě zajímalo, kdo to způsobil :D. Večeři jsme měli při svíčkách a všechno to sakra připomínalo Štedrý večer (-> sakra, já už chytam vánoční horečku :D). Dosti vtipný bylo, když jsem si myla hlavu ve studený vodě za svitu svíčiček :P. Ale zvládla jsem to :D. Ani si neuvědomuju, jak sakra lidi potřebujou k životu světlo :D.

Jo a mimochodem, včera jsem udělala nový dess.. Jenom ho potřebuju doladit, ořezat a udělat si pozadí do komentů, ikonku, avatar a tyhle hovadiny.. Snad se tu zítra objeví a můžu vám prozradit, že se bude (pokud to vyjde) hýbat :D.

Teď na FB řešim konflikt mezi mnou a spolužákem, že mu prý spamuju hlavní zeď příspěvkama o 1D, i když všechno mám u sebe na zdi a za to, že se to objevuje jemu nemůžu.. A když mu to tak sakra vadí, až si to zablokuje a nesere mi to na zeď!! Ale na druhou stranu jsem se alespoň večer pobavila nad jeho Haterskými pokusy nade mnou vyhrát :D. Jo, hlavně, že do toho nezapomněl přis*at i 13 letý uječený fanynky, co omdlévají na koncertech.. Ale Bitch Please :D

Trošku se mi kazí plány

21. září 2012 v 12:47 | Ronnie ^^
zlato, že ty ses mi zase někde ožral?! :D

Dneska jsem po 3. hodině musela vypadnout ze školy, portože mě hrozně bolelo břicho a myslela jsem, že se každou chvíli pozvracim. Doma jsem si vlezla do peřinek, udělala čaj a už mi je líp :).

Pustila jsem si Očko, jako vždycky, když nemám co dělat.. A hele, v News říkají, že 1D mají nový klip.. říkam si, že jsou teda rychlí, když vyšel včera večer a oni už o něm mluví :D. A pak zbíram hubu ze země, protože první z Nových klipů na Očku je právě Live While We're Young.. ty jsou teda ku*va rychlý :D hlavně že More Than This pouští, jenom když si o něj někdo v Mixxxeru řekne :/

Každopádně teď jdu nahrát tu svojí reakci na YT a zítra nebo večer i Video Responses.. trošku se mi tímhle odchodem ze školy zkazili plány, protože až mamka přijde domů (jakože to nebude za dlouho), nepustí mě k noťasu, když jsem "nemocná".. ale kupodivu ve škole jsem div neumřela a doma mi je celkem fajn.. čim to je?? asi tou mojí hypochodrií :D

Mimochodem vůbec nevim, co teď přidávat na blog.. ještě dneska se tu možná objeví ta moje reakce, zítra Responses, ale jinak fakt nevim.. Stejně furt přidávam jenom deníček a hovadiny kolem 1D, který stejně nikoho z vás nezajímaj :D. Asi udělám nějakou Grafiku s Coldplay, když už jsem byla na tom koncertě.. a přemýšlím o Dessu s fotkama z klipu LWWY, ale to jenom pokud mě chytne múza..

Zatím se tu mějte a já se možná večer ozvu ;).

I'm live ;)

13. září 2012 v 17:24 | Ronnie ^^
Jop, Twitcam začal, takže ještli chceteněkdo přijít, máte nejvyšší čas.. plánuju tam být cca do 18:00 možná dýl :)

ODKAZ -> http://twitcam.livestream.com/c14ug

My First Twitcam -> Tomorrow

12. září 2012 v 21:20 | Ronnie ^^

Zítra je pro mě docela vyjímečný den - Niallko slaví narozeniny :D. "Prov ás možná obyčejný den, ale já ho strávím s 'Niller' na ruce, nebudu se malovat, všem budu říkat Potato, anglicky jenom s irským přízvukem a budu se snažit psát levačkou..

A k té příležitosti jsem se rozhodla od 17:00 udělat svůj první Twitcam. Budu ráda, když někdo z vás přijde, i když musíte mít Twitter, abyste mohli napsat, můžete se přijít alespoň koukat ;). Plánuju to zatím tak na hodinu,a le uvidíme podle času.

Zítra sem ještě dám odkaz, zatím pá, jdu Niallkovi "vytvořit" přání ;)

Fakt nevim co za nadpis :D

1. září 2012 v 9:16 | Ronnie ^^
Prázdniny už skoro končí a počasí tomu odpovídá. Je hnusně a mě se nechce nic dělat. jsem zpátky z chaty a jsem tomu ráda.. už mi chyběl internet :D. Navíc jsem zjistila, že včera kluci dělali asi 15 minutevej twitcam.. DAMN IT!! Ale já se nedivim, to už je holt to moje štěstí.

Asi za hodinu vyrážim na J.O.S.H. meeting (co to je je na dlouhý vysvětlování :D.. zkráceně - něco jako meeting fanoušků 4 blogů s FFkama) a jsem maximálně natěšená. Navíc mi tam bude oxidovat i brácha, ale co, tak přece ho nevyženu :D.

Teď se ještě pokusim přednastavit další hodnocení blogů (mam jich na zhodnocení fakt hodně a potřebuju to už mít za sebou :D) a večer, až se vrátim, tak možná nastavit nový dess..
Adios Muchaca :P

PS: Omlouvám se, že tu ten týden ze Sims nic nebylo, ale jak jsem na to přišla, dokázala jsem se zabavit i bez něj. Možná se příští týden vrhnu na focení Chosen, ale nic neslibuju.

#1DBigAnnouncement - Live While We're Young

23. srpna 2012 v 14:20 | Ronnie ^^
Bahááááááá.. zpráva stará cca 20 minut :P Od půlnoci se dá předobjednat nový singl - Live While We're Young.. mpro vás nic, pro mě Vánoce :D Nejsem v pořádku, v poslední době se cítím jako zhulená, ale ten pocit není špatný :D kdybyste viděli, co jsem napsala na ten nový design :D (vlastně to uvidíte, tak dejme tomu zítra)..
A ten Ziall ve videu ^.^ a ten blonďákův výraz :D já vážně nejsem normální, přiznávám :D.


Trendy, které vznikli pár minut po zveřejněný videa.. Directioners are ruling the world! :D Problem?

No nic jdu si zahrát Sims.. ale asi jenom volně, takže z toho budou max. fotky ze hry..

Sims' Back

21. srpna 2012 v 21:04 | Ronnie ^^

V první řadě se omlouvám, že jsem nebyla aktivní. To víte - léto, byla u mě kámoška, pak koupaliště, dneska za babičkou v nemocnici + pomáhám při vyklízení krabic v babičině bytě..

A teď zpráva, která vás možná potěší! Brácha mi včera odjel na chatu s noťasem, takže jsem odkázaná na PC a to znamená jediné.. Sims.. Ještě jsem je sice nezapla, ale to jen kvůli tomu, že jsem dneska dělala na desu, který jhe více méně hotoví (už jen brushe a tyhle hovadiny :D).
Každopádně tu tenhle týden můžete čekat různé fotky ze hry, simíky ke stažení, možná Chosen a taky se možná vrhnu na pózy, protože mě napadl jeden obyč set ;) ..

♫ Back to Summer Paradise ♫

12. srpna 2012 v 16:02 | Ronnie ^^
V seriálu se ho docela bojím, u tohohle chytám záchvaty smíchu :D
(Rozhodla jsem se na TVD podívat znovu, protože první série je od třetí tak odlišná..navíc už je to 2 týdny, co jsem jí neviděla -> absťák)

Zpátky v Praze, kde je nějak zima :D. Co je to proti 36 stupnům na Kose. Zdravá Sice s pár zraneními a mírným spálením, ale i tak jsem se celkem v pořádku vrátila. Na Kos mám spousty vzpomínek a zážitků. Od trička I ♥ Kos po shazování se s klukama do bazénu a zkoumání, kdo co umí s prsty (trochu nám z toho horka šibalo :D). Jenom mě mrzí, že jsme se nestihli pořádně rozloučit, když oni odlétají až zítra (hajzlíci). Hned bych se tam vrátila, protože mi budou vážně chybět, hlavně Tomovi placáky/neplacáky, malej Olík a škrkna Martin se svým "dospěláckym" kruhem..
Více toho napíšu v článku, který zveřejním v příštích pár dnech, prootže k němu připravuju i video s fotkama a to chvíli potřvá, páč potřebuju, aby mi tatík stáhnul Pinnacle (zkušebka mi vyprchala :/) + si od něj musím "vypůjčit" nějaké jeho fotky :P.
Navíc jsem se dozvěděla, že náš Venca (náš pan prezident, pěkně prosím :D), odpověděl Czech Directionerkám, ale zároveň netučí kdo nebo co to je 1D :) viz ZDE
Nějaká holka psala, že mu dá i prný kamión propisek, když to zařídí :D Bůh ví, jestli je to pravý účet nebo fake, ale vtipný to je :D

Hola hola, moře volá

5. srpna 2012 v 2:09 | Ronnie ^^
Já vím, že je noc, ale letadlo nám letí v 5 ráno, takže musíme vstávat už teď. Už se vážně těším na moře :D. Ty 4 roky mi chybělo. Mějte se tu pěkně a já si jedu užívat sluníčka.
Mám pár přednastavených článků, ale nic světobornýho.

Vracím se v neděli (12.8.) cca v poledne.


Ronnie out, bitches!!

31. července 2012 v 15:56 | Ronnie ^^

Tak ještě jedna dnešní aktualita.

Před chvílí přišla máma s tím, že má 2 zprávy - dobrou a špatnou.
Špatná je, že nejedem na chatu, jak bylo původně v plánu. (Já jsem tak ráda, stejně jsem tam nechtěla).
A ta dobrá, že v neděli letíme na týden na Kos (řecký ostrov).

Mamce se po několika letech konečně podařilo prodat zahrádku na okraji Prahy a z peněz, které od toho chlapa, co ji koupil, dostala, jsme si zaplatili dovču :D.
Odlítáme 5.8. asi v 5:00 ráno a vracíme se někdy 12.8.
Naposledy jsem byla u moře 2008, ale to hned 2x. Jsem tak strašně ráda :D.
Nahoře je vidět náš hotel, kde máme mimochodem zaplaceno All Inclusive :P.

Takže ruším to, co jsem řekla v předchzím článku o těhlech prázdninách :D. Tímhle se vše mění :D.

Něco k aktuálnímu dění

31. července 2012 v 13:35 | Ronnie ^^

Možná bych vám mohla říct něco k aktuálnímu dění na blogu..

>> Tohle léto si strašně užívám. Tábor - super, Šumava - v pohodě, ale pak už to šlo z kopce. Vážně mě nenapadlo, že budu léto trávit vyklízením babičina bytu. Když si konečně najdu odreagování (to jest Non-Stop sledování TVD), tak je to špatně, protože podle mamky trávim léto u notebooku.
>> A když už jsem u těch TVD - za ty 3 (4) dny jsem stihla zkouknout 32 episod, což je cca 22 hodin koukání.. Já jsem prostě šílená, ale já kvůli nim nemůžu ani spát. Nejhorší je, že si o tom nemám s kým povídat, páč brácha viděl jenom pár dílů a nechce si o tom se mnou povídat (nedivim se mu :D).. I když taťka říkal, že se na to možná začne koukat :D
>> Jsem 100% Team Damon v jakémkoli ohledu. Nejdřív mi byl Damon sympatičtější, ale chtěla jsem, aby Elena byla se Stefanem, teď už ne :D.
 
 

Reklama